Cestovní kufry pro dámy i pány

Cestovní kufry pro dámy i pány

S novým rokem 2017 přichází i otázka, kam letos na dovolenou. A když se ptáme kam, je nutné si také uvědomit, zda máme potřebné vybavení pro takovou dovolenou. Ano, máme na mysli kvalitní cestovní zavazadla, které jsou nezbytností, ale také zárukou bezpečného a pohodového cestování. 

Na trhu je velmi široká nabídka kufrů a tak Vám zde pomůžeme se v nich zorientovat a rádi Vám dáme i pár tipů. Vybírat můžete z široké nabídky na webu www.yark.cz

V případě, že jste člověk hravý, mladistvý a nebojíte se odlišit, jistě Vás potěší kufry, u kterých jejich výrobci dbali především na design. A že se u některých kousků řádně vyřádili... 

Kupříkladu kufr s názvem Butterfly je unikátní designový kufr, který je nabitý fantazií a optimismem. Jde o limitovanou edici návrháře Romera Britta, který Vás jistě zaujme svou nápaditou kombinací prvků pop artu a graffiti. Jedná se o skořepinový kufr se čtyřmi kolečky, které se dají otáčet až 360 st. Uvnitř naleznete přehledný organizér se síťovou kapsou, která Vám umožní uložit si své drobnosti, aniž by se Vám při manipulaci s kufrem rozházely. Samozřejmostí je lehká, vysouvatelná rukojeť z hliníku a bezpečnostní zámek. 
  Velmi neotřelý a nepřehlédnutelný design nabízejí i kufry Heys Wild Spirit S nebo Skořepinový kufr 2w S Yellow zigza

Skutečnou lahůdkou je pak Skořepinový kufr Old School značky BG Berlin. Tento kufr se vyrábí ve třech velikostech a má spoustu nápaditých vychytávek. A co je na první pohled zřejmé, zcela jistě ho vždy naleznete v záplavě šedých kufrů na letišti. 

Pro praktické pány, milující kvalitu a luxus nabízíme exkluzivní set kufrů Titan Prior 4w L. Tyto kufry mají skutečně výjimečné vlastnosti, při jejich jmenování by nám však stránka nestačila. Zmíníme si tedy jen heslovitě ty nejdůležitější, které činí tento kufrem jedničkou mezi zavazadly. Je to inovativní patentované uzamykání, extra lehký materiál, povrchová úprava odolná proti nárazům, čtyři dvoukolečka s rotací 360°, důvtiplný organizér, síťky a přihrádky uvnitř kufru. Díky kvalitě materiálů i zpracování může tento kufr cestovat i v extrémních teplotních podmínkách, a to od od -30°C do +115°C a navíc zde německý výrobce udává prodlouženou záruku až na 5 let. 

Můžete také vybírat z mnoha odstínů barev, jako je Dark Black, Titan Prior, Sunset red, Deep petrol, Oyster flash, Ice silver, Gunmetal flash. 

Především pro muže cestující za obchodním jednáním zde máme Byznys kufřík Wheeler Black. Tento kufr dokáže muže vhodně doplnit a reprezentovat. Je menších rozměrů, vhodný pro služební cesty tak, aby příliš nepřekážel, ale splnil přitom svůj účel. Kvalita zpracování je zde samozřejmostí. 

Pokud však hledáte kufr, na který se nemusíte příliš ohlížet a který zvládne každé dobrodružství, doporučujeme Vysoce odolný kufr L Black. I přes jeho tvrdý a robustní design je s ním velmi snadná manipulace. 

Nejen muži, ale také ženy si mohou vybírat z pestré nabídky. Pryč jsou časy, kdy si se vyráběly kufry pouze v černých a šedých odstínech. Nyní si každá žena či dívka může vybrat kufřík jako svůj módní doplněk, který může zkombinovat se svým outfitem. 

Pro stylové ženy doporučujeme toto úžasné zavazadlo Titan X2 Flash L Hot Pink, které si již zahrálo v seriálech jako Teorie velkého třesku či Zoufalé manželky. Je to ryze ženská záležitost, luxus, lesk, výrazný růžový odstín. S takovým kufrem zkrátka zazáříte! 

Pro elegantní dámu pak nabízíme Luxusní skořepinový kufr M Champagne. Milovnici detailů jistě neunikne unikátní jemný vzor, vtlačený do skořepiny kufru, v podobě něžných zimních vloček. Nenápadný, avšak velmi elegantní odstín v barvě champagne doplní outfit každé moderní dámy. Vedle designu nesmíme však opomenout i kvalitní zpracování v podobě dvoukoleček otáčivých o 360°, unikátního, integrovaného zámku, pohodlné výsuvné a ergonomické madlo s gelovou výplní, důvtiplně řešený interiér se síťkou, vnitřní kapsou a saténovou podšívkou, kvalitní zipy a popruhy. Díky expandéru lze navýšit objem kufru až o 20%. Jistě oceníte i desetiletou záruku a možnost výběru z více velikostí. 

Zkrátka smysl pro detail, kvalitu a důvtip zde najdete v každém detailu. 

Snad jsme Vám tímto článkem alespoň trošku dokázali rozšířit Váš obzor ve světě cestovních kufrů a dali Vám tak pár tipů, či zajímavých doporučení.


Diskuze o článku: Cestovní kufry pro dámy i pány


V diskuzi zatím není žádný příspěvek. Buďte první.
Vaše jméno:  
 
Text:

Opište kontrolní text:
Opište text