Kožená kabelka přes rameno - moderní řešení každé ženy

Kožená kabelka přes rameno - moderní řešení každé ženy

 Máme pro Vás tip na praktický, ale také velmi “ženský” dárek k narozeninám. Jsou to moderní kabelky pro dámy. Doporučujeme Vám tyto luxusní kabelky přes rameno, které jsou pro svůj drobnější rozměr velmi praktické a jako stvořené pro denní nošení. 

Tyto dámské kabelky jsou netradiční svým designem, o to více mohou dotyčnou slečnu či paní oslnit. Vynikají svým kvalitním zpracováním a použitím přírodních materiálů, jako je pravá kůže. Když se řekne kožená dámská kabelka, každý si představit běžně hnědou, řekli bychom až nudnou kabelu přes rameno či do ruky, ve formátu při nejmenším A4. Takové, co nosívaly ještě naše babičky a které zkrátka nestárnou. My Vám však v eshopu www.yark.cz přinášíme zcela odlišný vzhled těchto kabelek. Jde o moderní design, který překvapí, oslní a zaujme na první pohled. 

  Dámská kožená kabelka FRESHMAN MINI VIP je právě taková. Jedná se o limitovanou edici kabelek, kterých bylo vyrobenou pouze 15 kusů. Kabelka je velmi praktická pro svůj menší rozměr, avšak napříč němu obsahuje veškeré nezbytnosti, jako je např. kapsa na mobil, poutka na pera a klíče a další kapsy na zip. I když zapínání budí dojem robustní spony, kterou nelze hned tak jednoduše otevřít, zdání klame. I to je na této kabelce velmi důmyslně vyřešeno, a to jednoduchým magnetem. Pojistkou proti všude přítomným kapsářům je pak ještě hlavní zip, který chrání celý obsah kabelky. Barevné zpracování je taktéž velmi zdařilé, k šedé, černé a růžové se dá sladit téměř jakékoliv oblečení i obuv.


Diskuze o článku: Kožená kabelka přes rameno - moderní řešení každé ženy


V diskuzi zatím není žádný příspěvek. Buďte první.
Vaše jméno:  
 
Text:

Opište kontrolní text:
Opište text