Školní aktovka

Školní aktovka

Pro správný výběr školní aktovky, je nesmírně důležitá kvalita. 

Školní aktovky jsou navrženy podle nejnovějších ergonomických poznatků. Každý, kdo vyrábí školní aktovky nese velkou odpovědnost za kvalitu, funkčnost a co je nejdůležitější, ergonomicky správné posazení aktovky na dětských zádech. Často děti nosí v aktovkách na základní škole mnoho knih. Je velmi důležité šetřit dětská záda a to zajistíte výběrem kvalitní školní brašny. 
Značka McNeill je zárukou kvality. Úzce spolupracuje s renomovanými odborníky zaměřující se na zdravou dětskou páteř. Fyzioterapeuti radí již ve fázi vývoje školních batohů a aktovek. Vyhodnocují výsledky praktických testů, takže si můžete být jisti a očekávat, že kvalita brašen McNeill a odolnost proti opotřebení je vynikající. 

PERFEKTNĚ SEDÍCÍ INOVATIVNÍ INTELIGENTNÍ FLEX NOSNÝ SYSTÉM 
Odborníci vyvinuli zcela nový systém pro rozložení váhy na dětských zádech při nošení těžkých učebnic. Výsledkem této spolupráce je nosný systém SmartFlex s 3-bodovou ergonomii. S nosným systémem inteligentního ohýbání, se může školní brašna rychle a flexibilně přizpůsobit potřebám a postavě dítěte. Zadní polštář se přizpůsobí obrysu zad a tři opěrné plochy zajišťují bezpečné a ergonomicky správné posazení tašky na zádech a zároveň poskytují dobré větrání. Další podporu přináší pružný nastavitelný hrudní a bederní pás. Pánevní pás je také odnímatelný. Tak jednoduše dokonalý komfort při nošení aktovky může být. K dispozici je nosný systém SmartFlex s 3-bodové ergonomie u modelů ERGO Light, COMPACT flex a ERGO Light 912 Amazing. Pokud jde o výběr školní aktovky, vkus každého je velmi odlišný. Ale děti mají nejenom osobní vkus, ale také každý jinou postavu. To je důvod, proč jsou na výběr různé modely aktovek. Dobře polstrované ramenní popruhy zajistí dokonalé přilnutí brašny a stabilizaci na zádech. Ujistěte se, že školní brašna sedí správně dítěti na zádech. Horní část by měla být zároveň s rameny. Brašna by neměla na dítěti viset. Přejeme vám, ať si pro své dítě vyberete tu nejlepší školní aktovku.


Diskuze o článku: Školní aktovka


V diskuzi zatím není žádný příspěvek. Buďte první.
Vaše jméno:  
 
Text:

Opište kontrolní text:
Opište text