Brašny na nářadí

 • Více informací o kategorii Brašny na nářadí

  +

  Pracovní brašny, které pomohou i sluší
  Pracovní brašny jsou praktickým i stylovým doplňkem každého řemeslníka. Naleznou využití nejen u profesionálů, ale i u domácích kutilů. Brašnu upotřebíte při práci, ke skladování nářadí, nebo pro přenášení věcí. Uložíte do ní pohodlně a přehledně vše potřebné. Jedná se o různé drobné nářadí a pomůcky pro montážní, instalatérské či elektrikářské práce. Chcete mít vždy při ruce kladiva, šroubováky, klíče, měřicí přístroje, a větší i menší součástky? Pak pro vás budou naše pracovní brašny zcela ideální.
  Brašna z naší nabídky vypadá elegantně, a přitom je velice praktická a funkční.

  Kvalitní vrstvy materiálů
  Pracovní brašny jsou zhotoveny z pevného syntetického materiálu. Ten věrně napodobuje kůži, je lehký, odolný vůči otěru a poškození, a snadno se udržuje. Má vysokou pevnost a tažnost. Skládá se ze dvou vrstev. Spodní vrstva je z tkaniny, horní vrstva z polyuretanu. Takový materiál toho hodně vydrží a brašna vám bude sloužit dlouhá léta.

  Šikovnost a funkce pracovních brašen
  Naše pracovní brašny mají vysokou nosnost a různé rozměry. Prostor je sofistikovaně a rozmanitě členěn, pro přehledné uložení nářadí a součástek různých velikostí. Součástí je i praktický popruh přes rameno. Důležité je masivní krátké držadlo pro snadné uchopení tašky. Uvnitř naleznete bohatě členěný prostor, kde se nalézají pásy s gumou pro uchycení nářadí, různá poutka, přihrádky a kapsy. Nechybí zvláštní kapsa na dokumenty. Pracovní taška se zavírá na aktovkové zámky, dá se velice šikovně rozložit a poskytne vám ještě lepší přístup k nářadí během práce.

  Brašny od českých výrobců
  Nabízíme vám české produkty osvědčené kvality za velmi přijatelné ceny. Tyto brašny používá mnoho našich spokojených zákazníků, jsou to tedy výrobky prověřené praxí. Precizní zpracování zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Každý řemeslník si u nás jistě vybere tu pravou pracovní brašnu, která mu bude skvělým pomocníkem při jeho práci.

Brašna na nářadí

stav skladu: Brašna na nářadí

Cena: 1890

Detail

Počet stran:

1 

Počet položek na stránce: