Diplomatky

 • Více informací o kategorii Diplomatky

  +

  I v dnešní přetechnizované době mají své nepostradatelné místo diplomatky a spisovky u většiny manažerů, podnikatelů, nebo například obchodních zástupců. Ti všichni a mnoho dalších, se neobejde bez správného pomocníka při své práci. Nejen chytrý telefon s internetem kdekoli, v dosahu sítě, ale také toho, co udrží vaše dokumenty správně seřazené a přehledně uspořádané, vždy připraveny k použití. 

  Jistě, mnozí by mohli namítat, že dnes, v době vyspělé elektroniky jsou již veškeré dokumenty v elektronické podobě. Jenže není tomu tak. Důležité dokumenty, jako smlouvy, účetní doklady či třeba jen osobní, ale nezbytně potřebné vlastní zápisky. To všechno a mnohem více je a stále bude v papírové podobě, takže je potřeba mít pro uspořádání takových tiskovin vhodné místo. 

  Značka YARK se zabývá výrobou a distribucí pánských tašek, příručních zavazadel a také různých brašen, aktovek a také spisovek a diplomatek již nějakou dobu. Přímo cílí na potřeby těch, které tyto tašky využívají běžně v praxi, takže jsou nejen praktické, ale na první pohled působí seriózním dojmem. Chcete-li působit jako zkušený obchodník a jdete poprvé své zboží prezentovat potenciálnímu klientovi, neobejdete se bez takové tašky. 

  Vybrat si lze buď klasickou „spisovku“, která má dvě základní kapsy, do kterých lze vkládat dokumenty v klasických formátech A4, dále pak je součástí vnitřního vybavení stejně prostorná uzavíratelná kapsička na zip a přihrádky na mobil a dvě psací potřeby. Na vnější straně, nad zapínáním je umístěná menší kapsička na doklady a celá taška je vyrobena z lehce omyvatelného materiálu. Ideální pomůcka jak pro obchodní zástupce, tak manažery a ředitelé firem – jednoduchá a přitom velice praktická. 

  Další variantou je pak klasická diplomatka, kterou upřednostní především ti, kteří se často účastní přednášek, kurzů a podobných akcí. Obsahuje nejen místo pro poznámkový blok, ale i podložku s klipem. Nechybí ani několik přihrádek na platební karty, kapsa se zipem a úchyty na psací potřeby. Hodí se nejen pro vážené diplomaty, manažery, nebo politiky, ale také studeny a obchodní reprezentanty.

Spisovka černá

stav skladu: Spisovka černá

Cena: 580

Detail

Diplomatka A4

stav skladu: Diplomatka A4

Cena: 590

Detail

Spisovka

stav skladu: Spisovka Náš TIP

Cena: 940

Detail

Kožená diplomatka NAPA

stav skladu: Kožená diplomatka NAPA

Cena: 1481

Detail

Kožená diplomatka REGIA

stav skladu: Kožená diplomatka REGIA

Cena: 2012

Detail

Kožená diplomatka CLASSIC

stav skladu: Kožená diplomatka CLASSIC

Cena: 2507

Detail

Kožená diplomatka VERA

stav skladu: Kožená diplomatka VERA

Cena: 2575

Detail

Kožená diplomatka MEDIC

stav skladu: Kožená diplomatka MEDIC

Cena: 2631

Detail

Spisovka CRYSTAL

stav skladu: Spisovka CRYSTAL

Cena: 2648

Detail

Kožená diplomatka MALIBU

stav skladu: Kožená diplomatka MALIBU Náš TIP

Cena: 2662

Detail

Kožená diplomatka MILLENIUM

stav skladu: Kožená diplomatka MILLENIUM Náš TIP

Cena: 2739

Detail

Kožená diplomatka PROFI

stav skladu: Kožená diplomatka PROFI

Cena: 2827

Detail

Počet stran:

1 

Počet položek na stránce: