Pánské příruční tašky

 • Více informací o kategorii Pánské příruční tašky

  +

  Konec ztracených klíčů!
  Určitě to také znáte. Spěšně odcházíte z domu a najednou máte v rukou peněženku, klíče, doklady, mobil a třeba ještě žvýkačky. Jenže kam s tím, když jsou na to všechno kapsy malé? A ve velké brašně se to hned někam zatoulá a pak jen marně šmátráte a hledáte, kde zase jsou ty zpropadené klíče? Vězte, že je tu elegantní a pohodlné řešení – pořiďte si pánskou příruční tašku a máte po starostech.

  Copak ženy, ty to mají snadné. Skříně a věšáky mají plné kabelek a stačí jim tak podle nálady po nějaké sáhnout, nasypat do ní všechny důležité (i ty úplně nesmyslné a nepotřebné) věci a vyrazit do práce nebo na nákupy. Jenže muži se rázem ocitají v mnohem složitější situaci. Pokud máte řadu drobností, jako právě klíče, peněženku a doklady, potřebujete je mít neustále po ruce. Ve velké brašně se snadno ztratí, kapes je zase většinou málo. A než do kapsy narvete peněženku, máte velkou šanci ji dřív roztrhnout než uspět. Co s tím? Zkuste sáhnout po pánské příruční tašce – třeba po té od české značky YARK.

  Jaké jsou její výhody?
  Především je praktická. Taková dámská kabelka leckdy připomíná lodní vak. Zato pánská příruční taška je přesně tak velká, abyste do ní uložili jen to podstatné – žádné zbytečnosti. Vejde se do ní vše potřebné a přitom je objemná jen jako zhruba pouzdro na fotoaparát (a i ten tam můžete přidat). Vybírat můžete z jednozipových nebo dvouzipových, i barvy se různí. Když je vše uvnitř, můžete ji jednoduše vzít za poutko a nosit v ruce, nebo si ji hodit přes rameno. Případně klidně uložit do větší brašny – vždy ji ale budete mít po ruce a najdete ji raz dva.

  Další nespornou výhodou je kvalita. Zvlášť pokud sáhnete po značce YARK, která je stoprocentně česká. Nehrozí proto, že se po dvou měsících bude rozpadat a párat – podobně jako čínské výrobky pořízené na tržišti. Pokud to zkusíte, nebudete litovat. A vaše něžnější polovička vám bude jen tiše závidět.

Pánská příruční taška

stav skladu: Pánská příruční taška

Cena: 300

Detail

Příruční taška na doklady

stav skladu: Příruční taška na doklady

Cena: 340

Detail

Příruční taška - dvou zipová

stav skladu: Příruční taška - dvou zipová

Cena: 370

Detail

Zipová etue TOSCANA

stav skladu: Zipová etue TOSCANA

Cena: 1539

Detail

Prošívaná etue MODENA

stav skladu: Prošívaná etue MODENA

Cena: 1704

Detail

Etue BOLZANO

stav skladu: Etue BOLZANO

Cena: 2178

Detail

Kožená etue MERANO

stav skladu: Kožená etue MERANO Náš TIP

Cena: 2197

Detail

Elegantní etue BERULIA

stav skladu: Elegantní etue BERULIA

Cena: 2439

Detail

Počet stran:

1 

Počet položek na stránce: