Pánské tašky přes rameno

Blíží se nám Vánoční čas a my Vám s ním přinášíme i několik zajímavých tipů na dárky. A co více, na dárky pro muže. Dámy nám dají jistě za pravdu, že nejhůře se shání dárečky právě pro jejich druhé polovičky, pro tatínky, dědečky, bratry, tchány apod. Muži rádi stále dbají na svůj vzhled a jsou také rádi obklopováni funkčními a kvalitními věcmi. A to právě ženám může při výběru vhodného dárku poněkud zkomplikovat situaci. 

Možná Vás tedy zaujme naše doporučení, kde jde ruku v ruce právě ona kvalita, funkčnost a také vzhled. Pořiďte svému muži na Vánoce pánskou moderní tašku přes rameno v našem e-shopu www.panske-aktovky.cz. Máme pro Vás na výběr hned několik variant, ze kterých si vybere každý dle svých finančních možností. Pokud hledáte moderní praktickou tašku z odolného a nepromokavého materiálu, ráda bych Vám doporučila Tašku přes rameno BRONZE. Jak jsem již zmínila, tato taška je z nepromokavého materiálu a tudíž ochrání Vaše osobní věci a cennou elektroniku před vnějšími vlivy počasí. Nemusíte se bát uložit do ní např. svůj smartphone nebo iPad. 

Součástí je i nastavitelný popruh přes rameno s minimální délkou 90 cm a maximální nastavitelnou délkou 165 cm. Taška se skládá z hlavní velké vypolstrované kapsy, ve které je volná a síťovaná kapsička na zip. Na předním i zadním díle jsou kapsy uzavíratelné zipem. Přední kapsa obsahuje karabinku na klíče a kapsičku na doklady a jiné drobnosti. Taktéž se dá uzavřít zipem. 

V případě, že se nový majitel bude chovat k výrobku s ohleduplností, pak mu nová taška bude sloužit bezesporu mnoho let. Všechny tašky jsou navrženy, vyrobeny a podrobeny testování, aby odolaly dnešním vnějším vlivům. Podléhají přísné kontrole kvality.